Systemy alarmowe


Oferujemy wykonanie funkcjonalnego systemu instalacji alarmowej zarówno dla klienta indywidualnego jak i systemu monitoringu oraz telewizji przemysłowej dla firm i instytucji.
Swoją ofertę dostosowujemy do oczekiwań i wymagań klienta, podpowiadamy funkcjonalne i korzystne dla użytkownika rozwiązania. Projektujemy i instalujemy systemy telewizji przemysłowej bez rejestracji obrazu (tylko podgląd), a także z rejestracją cyfrową na twardym dysku komputera bądź rejestratora cyfrowego. Istnieje również możliwość wykonania podglądu poprzez Internet. Wykorzystując nowoczesne sterowniki jesteśmy w stanie wykonać najbardziej wyszukane układy sterowania i sygnalizacji procesów lub zdarzeń.
Systemy alarmowe wykonujemy w technologii standardowej przewodowej jak i bezprzewodowej co zapewnia szybki montaż, bez potrzeby kucia ścian.

Zapewniamy kompleksową realizację usługi, tzn.:
Doświadczenie w realizacji systemów pozwala nam dobrać dla każdego klienta atrakcyjne zarówno pod względem technicznym jak i cenowym rozwiązania sprzętowe.

Sieci komputerowe i instalacje teleinformatyczne

Oferujemy i zapewniamy:

Instalacje domofonowe, videodomofonowe i antenowe, interkomy

Domofon, to nie tylko wygoda i ułatwienie przy wpuszczaniu gości do domu, ale również znakomity sposób na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w Państwa domach jak i również w zakładach pracy.
Wykonujemy instalacje domofonowe i videodomofonowe w domach jedno i wielorodzinnych a także domofony i interkomy na terenie firm i jednostek użyteczności publicznej. W zależności od potrzeb oferujemy systemy analogowe oraz cyfrowe.

Inteligentny dom

Przyszłościowe rozwiązania dla Twojego domu pozwolą Ci na sterowanie żaluzjami, roletami, ogrzewaniem i nawiewami, a także oświetleniem wewnątrz i na zewnątrz budynku. Proponowana technika sterowania budynkami przejmie również niezawodne monitorowanie budynku. Dzięki swojej funkcjonalności i możliwościom ograniczy zużycie energii elektrycznej nawet do 40%.

Funkcje ogólne systemu inteligentnego domu:

Regulacja temperatury:

Piwnica:

Parter i piętro:

Poddasze:

Dom oraz jego otoczenie:

Automatyka domowa

Poza systemami inteligentnego i bez ich wykorzystania wykonujemy:

Instalacje elektryczne wraz z pomiarami i dokumentacją

www.elektryk.i-wroclaw.pl
Poza Wrocławiem obsługujemy przede wszystkim następujące miasta:
Jelenia Góra, Legnica, Wrocław, Głogów, Wałbrzych, Środa Śląska, Wołów, Zgorzelec, Lubań, Kłodzko, Ząbkowice Śląskie, Świdnica, Polkowice, Jawor, Świdnica, Oława, Strzelin, Dzierżoniów, Oleśnica, Trzebnica, Milicz, Bolesławiec,Lubin, Lwówek Śląski, Wroclaw, Oława.